APIE MUS

        Mūsų istorija prasidėjo 2006 metais rugpjūčio mėnesį, kai mūsų namuose apsigyveno auksaspalvio retriverio kalytė Tessa Berenikė. Tas apsigyvenimas pasireiškė balutėmis visame bute, krūva sugadintų batų ir apgraužtomis baldų kojomis. Tačiau tai atpirko mielas mūsų kalytės žvilgsnis, jos meilumas ir mūsų džiaugsmas gyvenimo permainomis. Prasidėjo kelionės po parodas: nauji įspūdžiai, nauji draugai, kaupiama patirtis. Aplankyti ne tik Lietuvos miestai. Kaliningradas tapo žinomas net geriau negu Vilnius ir ten esame mielai sutinkami savo naujųjų draugų. Aplankėme Latviją, Estiją, Lenkiją, Baltarusiją, Ukrainą, Moldaviją – šalis į kurias be šuns tikrai nebūtume net nuvykę. Taigi Tessa tapo mūsų šeštuoju šeimos nariu, didžiuoju kelionių organizatoriumi, mūsų vadinamu TessTuru. Tessa pas mus apsigyveno 2006 metais, 2008 metais mūsų šeimoje apsigyveno patinukas Šansas (Shans iz Sokolinogo Gnezda), 2011 metais pas mus apsigyveno dar viena mergytė iš Ukrainos veislyno Tramin, jos vardas Libi (Tramin Lambada), 2012 metais mūsų veislyne gimė mergaitė vardu Sati (Perfect Satina Auksesija), ji užkariavo mūsų širdis ir liko gyventi, su mama Tessa, Auksesijos veislyne. Toliau mūsų Auksesijos šeima vis didėjo naujomis vadomis, naujais šuniukais namuose, naujais draugais ir artimais bičiuliais.

Didelis ačiū mūsų auksaspalvės Tessos veisėjai Redai Trušienei (www.berenike.lt), kuri, prisaikdindama mus dalyvauti parodose, kardinaliai pakeitė mūsų gyvenimą. Dėkingi esame Redai ir Valentui, jų dukroms Gerdai ir Ulai už kantrybę, patarimus ir draugystę.

Ačiū Tatjanai Sokolovai (Sokolinoe Gnezdo) už nuostabų mūsų berniuką Šansą.

Ačiū Lena Ushan už mūsų padūkelę Libi (Tramin)

Didelis ačiū mūsų parodinei krikštamotei Astai Šimonelytei (www.dominija.com) ir jos mamai Ritai už pagalbą, pamokymus ir patarimus įsijungiant į kinologijos pasaulį. Jų dėka prasidėjo mūsų kelionės po parodas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Auksaspalvis retriveris – tai ne tik šuo, bet ir nuostabus šeimos draugas, kuris suteikia daug džiaugsmo, pasitinka grįžus iš paskaitų ar darbo, prisiglaudžia ir sušildo kai esi pavargęs ar nėra nuotaikos. Taigi mūsų planuose – su daugybe auksaspalvių retriverių kelionės ne tik į artimesnes, bet ir į tolimesnes užsienio šalis.

        Kviečiame visus, galvojančius apie keturkojį draugą, susidomėti auksaspalviais retriveriais. Nesikuklinkite: rašykite ir skambinkite mums. Patarsime, padėsime kuo tik galėsime, kaip mums padėjo ir dabar padeda mūsų naujieji draugai.